Preskočiť na obsah
Martina Lacková

Odborné a poradenské služby

Martina Lacková

Prieskum trhu a verejnej mienky

Obec
Rovinka
Od roku
2025
IČO
56 700 971

Martina Lacková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
900 41 Rovinka
Na trhu od
1. januára 2025
IČO
56 700 971
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 73.20)
Prieskum trhu a verejnej mienky

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martina Lacková

Martina Lacková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rovinka. Podniká od 1. januára 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Prieskum trhu a verejnej mienky“ (73.20). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Martina Lacková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 700 971
Dátum vzniku
1. januára 2025
Miesto podnikania
900 41 Rovinka
Živnostenský register
Okresný úrad Senec, vložka č. 530-14854
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 73.20)
Prieskum trhu a verejnej mienky

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 19. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martina Lacková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy

  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martina Lacková?

Miesto podnikania je v obci 900 41 Rovinka.

Čím sa Martina Lacková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Prieskum trhu a verejnej mienky“ (73.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; maloobchod a veľkoobchod; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – Martina Lacková?

IČO je 56 700 971.

Odkedy podniká Martina Lacková?

Podnikanie začalo 1. januára 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martina Lacková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martina-lackova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.